^
Kiraz Logo
ENG

 

Hizmetlerimiz / Kimyasal Ürünlerin Tedariği - TACO Chemical

Önceki Sayfa    

Taco Chemical

Taco Chemical, likit kimyasal ürün depolama alanında tecrübeli Kiraz Şirketler Grubu ve Star Polymers Industry ortaklığıyla, 2013 yılında Mersin Serbest Bölgesinde kurulmuştur.

Yenilikçi bir anlayış ile faaliyete başlayan Taco Chemical, sektörün büyük ve en önemli üreticileri aracılığıyla bir çok sektöre yüksek kaliteli kimyasal ürün tedariği yapmaktadır.

Taco Chemical, lojistik önem taşıyan stratejik konum avantajıyla tank terminallerinde ürünlerin depolanmasını sağlayıp Turkiye ve yakın ülkelerde dağıtımını gerçekleştirmektedir. Ürünlerin sevkiyatı isotank, ibs tank, kara tankeri ve yüksek miktarlar içinse deniz yoluyla yapılmaktadır.

 

Dağıtım Yaptığımız Ürünler;

Butanediol 1,4 (BDO)

Renksiz ve kokusuzdur. Diğer organiklerde ve suda tamamen çözünebilir.

 Özellikler

Methanol

Renksiz, ortalama 108 oktanlı, özel bir kokuya sahip methanol, motorlu araçlarda yakıtın daha temiz yanmasını sağlayarak egsoz kirliliğini azaltmak için katkı maddesi olarak kullanılır ve yakıtlara tetra etil kurşun karıştırma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Vinil Asetat Monomer (VAM)

Vinil asetat monomer (VAM) karakteristik tatlı eterli bir kokusu olan renksiz, uçucu, yanıcı mobil sıvıdır. Klorlanmış çözücüleri de içeren bir çok organik çözücüde çözünebilen VAM, suda çözenemez.

Don Yağı Asidi

Kozmetik, deterjan, makine yağları ve gres yağlarının üretiminde kullanılmaktadır.

 Özellikler
YukarıAdres: Karaduvar Mah. Serbest Bölge 11. Cad. No: 27 Akdeniz/Mersin
Telefon: +90 (324) 239 03 10 - 11 Fax: +90 (324) 239 03 12 E-Posta: info@kirazgroup.com
KİRAZ GROUP
Her hakkı saklıdır © 2017